روشن بینی چیست؟
24
آوریل

روشن بینی چیست؟

فکر شما یک ابزار است یک وسیله. ذهن وجود دارد تا برای کارهای خاص استفاده شود و زمانی که کار انجام شد، ابزار را به کنار می گذارید. باید بگویم حدود 80 تا 90 درصد افکاراغلب مردم  نه تنها تکراری و بی فایده است بلکه به علت ماهیت غیر کاربردی و اغلب منفی و مضر نیز می باشد.

کلید رهایی در دستان زمان حال است اما تا وقتی که همه ی وجود شما ذهن باشد نمی توانید این لحظه را درک کنید.

روشن بینی به معنای رفتن ورای فکر است نه سقوط به سطحی پایین تر از فکر ، سطحی مانند یک حیوان یا گیاه.  شما در وضعیت روشنی هنوز هم زمانی که نیاز باشد از فکرتان استفاده می کنید. اما به شیوه ای متمرکزتر و کارآمدتر از گذشته.

روشن بینی نه تنها پایان درد و رنج و تضادهای دائمی در درون و بیرون است و شما را به وضعیتی با و بدون هر چیزی می رساند، بلکه پایان بردگی هولناک از تفکر زائد است. چه رهایی شگفت انگیزی است این.

به‌ طور كلی دو نوع روشن‌بینی وجود دارد:

۱ -نوع اول ارادی كه با یك زندگی پاك و سالم امكان رشد می‌ یابد و با آموزش می‌ توان به شكلی موثر و مفید مورد استفاده قرار گیرد.

۲-  نوع دوم غیر ارادی است كه گاه می‌ تواند خطرناك باشد. زیرا شخص با هستی و ذات‌های دیگر ملاقات می‌ كند و جهان‌های دیگر را می‌ بیند و می‌ تواند تجارب روحی انسان را قبل از تولد و پس از مرگ و در جهان‌های نادیدنی ببیند.

یك روشن‌بین قادر است چیزهایی مثل ارواح را كه با چشم ظاهر نمی‌ توان دید و دارای فركانس بالاتری هستند، را ببیند. البته باید متذكر شد كه هر روشن‌بینی با هر نوع سطح آگاهی قادر به دیدن تمامی انواع ارواح نیست و تنها قادر است ارواحی كه از نظر آگاهی با آنها هماهنگ است را ببیند.

یكی از شاخه‌های روشن ‌بینی كه در مورد مشاهده گذشته، حال و آینده است «سایكومتری» نام دارد. در این نوع روشن‌بینی، اغلب روشن‌ بینان اتفاقات و حوادث بد و غم‌انگیز را مشاهده می‌كنند، مثل دیدن یك سانحه هوایی، دلیل آن این است كه روشن‌ بینان عموماً در سطح آگاهی پایینی قرار دارند و از آنجایی كه اتفاقات ناگوار هم از لحاظ ارتعاشی و انرژی در سطح منفی و پایین‌ تر آگاهی اتفاق می‌ افتند به‌ وفور این‌ گونه وقایع را درك می‌كنند. شخص روشن‌بین می‌تواند از طریق لمس شی‌ای به تاریخچه آن شی و افرادی كه آن را لمس كرده‌اند پی ببرد و از گذشته، حال و آینده مالك آن مطلع شود.

روشن بینی یعنی دیدن واقعیتها یعنی داشتن ذهن و افکار باز یعنی پیدا کردن راه حل برای مشکلات همراه با مشورت و امید داشتن براه بهتر و آیندهای بهتر یعنی امتحان کردن راههای نو در زندگی  یعنی باور کنم برا هر مشکلی راه های زیادی وجود دارد……..

برای رسیدن به روشن بینی تمرین لازم است تمرین روشن بینی :

دست برداشتن از انکار و داشتن صداقت با خود و دیگران فرا گیری هنر گوش دادن مشورت با راهنما و افراد موفق و استفاده کردن از پیشنهادها و راهکارها و تجربیات آنها و روشن بینی نقطه مقابل کوته بینی و فرار نکردن از واقعیت های دنیای پیرامون است.

0 0 vote
Article Rating
0
برچسب ها:
نظرات
مطلع شدن از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x